Přejít na obsah

MINI - další zdražení od září


Návštěvník frank

Doporučené příspěvky

Návštěvník

to je trosku moc, ne?...dvkarat zdrazit behem 12 mesicu....to asi chtej aby z Mini presli vsichni nekam jinam..jinak si to nedovedu vysvetlit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Ruším kabelovku, ať jdou se svým zdražováním do... Prahy. Je to stejne jako s Telekoumem, pořád vše nesmyslně zdražují.

 

Nepatřím do staré komoušské gardy, ale tenhle hnusný kapitalismus už mě přestává bavit. Je to jako podle kopíráku, firma se založí za státní nebo obecní kačky, pak se prodá nějakému zahraničnímu zmrdovi a pak už jen cena poskytovaných služeb stoupá a stoupá aby měli kapitalisti zisk. Ovšem nezávisle na kvalitě služeb, ta míří většinou opačným směrem. No nic, nebudu tu naříkat, stejně mi je to platné jako prdeli zuby.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Hnusný kapitalismus..-))))) To je docela zábavné, že má někdo takovéhle názory. MINI je služba nejlevnější, resp. na hranici rentability a není v zájmu žádné firmy, aby kdokoli měl základní nabídku. Zvlášť v dnešní době, kdy pomalu startuje digitál a za jednorázovou investici do STB můžete mít zdarma to samé co nabízí MINI, je to očividný nesmysl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník frank

No aby se nedivili, až jim lidi utečou k dvb-t a dvb-s, protože když za cenu ročního paušálu za analogový MINI se dostanu pomalu na cenu jednorázové digitálního satelitu tak je něco špatně.

Nelíbí se mi že zdraží MINI nabídku během půl roku dvakrát. To ji zdraží za půl roku zase dvakrát? A co další roky?

A jaký je poměr mezi odběrateli MINI a ostatních nabídek? Aby to nebylo nakonec tak, že ta nerentabilní MINI nabídka nefinancuje ty ostatní služby ...

V kapitalismu jestli platí zákon nabídky a poptávky, tak mně se pomalu nabídka karnevalu přestává líbit. Nové služby zavádí s křížkem po funuse a za ceny lehce vyšší než má konkurence.

Jsem zvědavý, v jaké podobě tu Karneval bude za pár let a zda obstojí v konkurenci iptv, dvb-t, dvb-s, voip, adsl2, wimax apod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zase bych to nevidel tak tragicky. Od zari prijde na cesky trh nova DTH platforma (DVB-S) s nabidkou KOMPLET (cca 36 kanalu) za 260Kc mesicne a KOMPLET + premierove filmove kanaly za 500KC. Vse s dani. Jmenuji se DIGI TV.

Pry maji prodavat az 3 Settopboxy k jednomu mesicnimu pausalu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník frank

Ano to jsem zaznamenal a psal jsem o tom v jiných threadech. Jenže v nabídce nemají (zatím) novu a primu, což je dost diskvalifikuje. Ale lepší něco než nic :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
Ano to jsem zaznamenal a psal jsem o tom v jiných threadech. Jenže v nabídce nemají (zatím) novu a primu, což je dost diskvalifikuje. Ale lepší něco než nic :-)

Víc než Prima a Nova by mi vadilo, že tam nemají ani AXN a BBC Prime.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...