Přejít na obsah

Včerejší výpadek Brno


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

Včerejší večerní výpadek v Brně-středu mě konečně donutil jednat. Od optimalizace sítě mi internet vypadává dost často, jednou za týden to bude určitě. Také proklamované rychlosti 5000/500 jsem nedosáhl snad ani jednou, dnes ráno to bylo například 1,64Mb. Máte někdo podobné problémy ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dmnc

Celkem se divím, že má stále někdo v Brně s připojením problémy. Dá se říci, že takřka celé Brno jede na stejných technologiich a i přesto má jeden problém a druhý je spokojen.

 

Jestli ti ty poklesy rychlostí vadí, doporučoval bych zavolat na Karneval, ať ti tam zapnou monitoring, či s tím začnou něco dělat. Pokud však nezjistí příčinu jinde :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, já měl výpadky pořád, říkal jsem si, hmm, asi na tom něco dělají, ale teď vím, že prostě musí někdo od Karnevalu naběhnout do baráku a srovnat úrovně, což sice nevim, co je, ale ohání se tím termínem dost často :) Trvá to pár minut, ale účinek značný! Doporučuji volat ihned po druhém výpadku, protože samo se to nespraví nikdy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dmnc

Někdy nejsou správně nastaveny výstupní a vstupní signálové úrovně na prvcích sítě (distribuční zesilovače, optické nody, aj.). Občas totiž nejsou "naštelované" na projektované hodnoty, popřípadě již za tu dobu nevyhovují dnešním běžných standardům. Taky postupem času může dojít k jejich náhlému automatickému výkyvu!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...