Přejít na obsah

packet loss brno


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

bydlim v brne v husovicich. V sobotu mi prestal jet internet aspon v tu dobu jsem to zjistil. Operator karnevalu mi slibil ze to zprovozni do pondelniho odpoledne coz se stalo, ale ztratu packetu mam skoro 50 procent ma to nekdo taky tak?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

si piš, Husovice byly absolutně v kopru už od pondělí, u mně vždycky od 20:00 - 8:00!!!!!!!!! (a pak preventivně kolem poledne) blikala SEND/RECEIVE dioda, takže jako obvykle, člověk by zavolal na helpline, ale co z toho, když už mu to ráno jede, pak byly svátky, pak víkend a vida, týden mi to jelo na 50%, mám 7M a 40 programů a to mám za to... ale že by někdo napsal, hele sorry kámo, nějak se nám to rozbilo, NIC! za 7 dní si toho asi nikdo nevšiml

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník pinguin
si piš, Husovice byly absolutně v kopru už od pondělí, u mně vždycky od 20:00 - 8:00!!!!!!!!! (a pak preventivně kolem poledne) blikala SEND/RECEIVE dioda, takže jako obvykle, člověk by zavolal na helpline, ale co z toho, když už mu to ráno jede, pak byly svátky, pak víkend a vida, týden mi to jelo na 50%, mám 7M a 40 programů a to mám za to... ale že by někdo napsal, hele sorry kámo, nějak se nám to rozbilo, NIC! za 7 dní si toho asi nikdo nevšiml

zkus napsat na internet@karneval.cz, treba o problemu nevedi, ze jim to nikdo nenahlasil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...