June 12, 200620 yr ahoj lidi,mel bych dotaz porad te mi jak mam v total commanderu nastavit FTP resp.co tam mam napsat do RELACE,HOSTITEL,ATD. diky za radu
June 12, 200620 yr Pravděpodobně se chceš přistoupit na úložný prostor, jež ti poskytuje Karneval. Tak tedy: Relace: Karneval FTP (jakýkolv libovolný název, spíše pro tvoji orientaci) Hostitel: ftp.karneval.cz Jméno uživatele: 00000123 (místo čísla zde zadej tvoje ID přidělené od Karnevalu) Heslo: xxx (místo písmen "xxx" zadej plnohodnotné heslo k tvému účtu u Karnevalu) PS: Pokud se chceš připojit kamkoliv jinam, postup je stejný. Musíš znát už.jm, heslo, hostitele a toť vše! PS2: Číselné už.jm není vždy pravidlem.
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.