Přejít na obsah

digi karneval a plasmova televize


Návštěvník immortal

Doporučené příspěvky

Chtel bych e zeptat zda nekdo vlastni plazmu a jaky ma obraz karneval.Nekde jsem cetl,ze nektere kanaly se dost kostickuji,tak bych chtel slyset o kvalite obrazu od majitele plasmoveh televize.Jestli je obraz koukatelny nebo radsi zustat u ctr obrazovky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtel bych e zeptat zda nekdo vlastni plazmu a jaky ma obraz karneval.Nekde jsem cetl,ze nektere kanaly se dost kostickuji,tak bych chtel slyset o kvalite obrazu od majitele plasmoveh televize.Jestli je obraz koukatelny nebo radsi zustat u ctr obrazovky

 

sakra, odpověď zmizela :roll:

 

včera jsem postupně s STB navštívil pár klientů, kteří chtěli vidět DIG.TV na vlastní oči.

1. LCD 110cm téměř jsem nepoznal digitál / analog

2. LCD 100cm digitál vedl

3. klasická bedna a prasáckej rozvod po bytu (3x rozdvojka, napojovaný kabelama co někde zbyly), digitál nejel/kousal se/kostičky etc (jak který kanál / multiplex)... Až jsem vyházel všechny rozdvojky a napojil to přímo, tak obraz proti analogu SUPER

 

Takže pár postřehů od kolegů, techniků: STB zapojit z první zásuvky (osobně mám doma rozbočovač před STB a jede to výborně), záleží na kvalitě kabelů, počtu rozdvojek, krabic, konektorů......

 

Moc na televizi nekoukám, ale nějaké extra výpadky neznám. Kvalita příjmu oba ukazatele 97-99%

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lanmaze
Chtel bych e zeptat zda nekdo vlastni plazmu a jaky ma obraz karneval.Nekde jsem cetl,ze nektere kanaly se dost kostickuji,tak bych chtel slyset o kvalite obrazu od majitele plasmoveh televize.Jestli je obraz koukatelny nebo radsi zustat u ctr obrazovky

 

Mám 82 cm LCD a rozdíl mezi analogem a digitálem je, řekl bych dost patrný. Dá to obrazu větší ostrost. Nemám doma asi TV rozvoz úplně ideálně jak by si asi představoval DyEm, ale kostičkování a zamrzání se čas od času objevuje, ale jen na některých multiplexech. Dost stabilně na 426 MHz (tam jede např. Eurosport a doslova mě to naštvalo když hrála Vaidišová proti tý Williamsový a nešlo na to koukat-přepnul jsem na analog). V menu mi to pak ukazovalo kvalitu signálu mezi 99-97% a pak najednou totální proprad na 7% zase návrat nahoru a tak se to opakovalo za doprovodu krásných tónů. Ale jinak s digitálem spokojenost, hlavně EPG je super. Jediný co mi zatím nechodí tak jak bych si představoval, je časovač na nahrávání. Pustí se jím STB, nahraje se program, ale STB se po skončení nahrávání už nevypne i když je čas vypnutí zadán....ale to není zase až takový problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...