Přejít na obsah

propojeni 2 pc a funkcni internet


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

Zdravim, mam 2 pc propojene do site. Sit funguje bez problemu ale za boha nemuzu nastavit sdileni pripojeni internetu, koukal jsem se na spoustu for ale ku pomoci mi nebylo zadne z nich. Pri zkouseni nasdileni internetu se mi dostava hlasky:

 

Při povolování programu Sdílení připojení k Internetu u tohoto připojení došlo k chybě.

Zadaná služba není nainstalovaná služba.

 

ridil jsem se rady microsoftu http://support.microsoft.com/kb/827328/cs

ale ani to nepomohlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník TomK

Jak to mate propojene? Sdileni pripojeni (ICS) byste poterbival pouze tehdy, pokud by jedno PC melo dve sitove karty a druhe bylo pripojeno pres prve.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano presne takhle to mam, omlouvam se za neuplne informace...

1 pc - 2 sitove karty [integrovana 1gb a 100mb] , ta 100mb je propojena s modemem

a ta integrovana 1gb je propojena krizenym UTP kabelem do 2 pc do sitove karty 100mb.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník TomK

Aha. Sdileni internetu ve Windows je myslim stavene pouze na vytacena a DSL pripojeni. Nejsem si jist, zda lze provozovat se 2 LAN kartama. Pro tohle byste asi potreboval jiny SW, treba WinRoute ci podobny.

Co takhle ale pozadat karneval o 2 IP adresy a zapojit 2 PC pres hub/switch? To by melo byt v cene, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha. Sdileni internetu ve Windows je myslim stavene pouze na vytacena a DSL pripojeni. Nejsem si jist, zda lze provozovat se 2 LAN kartama. Pro tohle byste asi potreboval jiny SW, treba WinRoute ci podobny.

Co takhle ale pozadat karneval o 2 IP adresy a zapojit 2 PC pres hub/switch? To by melo byt v cene, ne?

Ja to mam takto zapojene a normalne to fachci. 1.PC ma dve LAN karty. Jedna je 10Mb do ni je zapojen modem a druha ja 100Mb ta je sdilena a je do ni pripojeno 2. PC.

U obou mam nastaveno automaticke zjistovani adresy a vse funguje bezchybne. Na obou pocitacich bezi Windows XP.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Brouky2k

Zkus v nastavení síťového připojení přidat protokol cosi jako nwlink/netbios. Nějak tak to tam je, mě to pomohlo a ty dvě moje pc už na sebe vidí a internet jede taky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Tak jsem vyzkousel vsechno a porad nic.Ale jeden kamarad mi rekl, ze mel uplne stejny problem a zavolal proto na karneval a ti mu udajne sluzbu povolily a pak slo vsechny jak ma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...