Přejít na obsah

Pochvala panu Mirkovi Slanému


Doporučené příspěvky

Vážený nadřízený pana Mirka Slaného, 

 jmenuji se Dagmar Kjonaas a jsem vaším zákazníkem jíž 22let , po velmi dlouhé době jsem

se na operační lince natrefila na jednoho z vašich operátorů, byl to pan MIREK SLANÝ.

Jeho přístup byl velmi profesionální, dokázal odpovědět na jakýkoli dotaz, ani náznakem

mi nedal najevo, že už je hovor dlouhý, přestože měl již po pracovní době. Mé požadavky

vyřešil, a vysvětlil další postup. Byla bych velice vděčná, kdyby byl obeznámen s tím, že

si velmi vážím jeho přístupu. Je to totiž zhruba po pěti letech, kdy jsem byla spokojena s

komunikací vašeho operátora, upřímně za poslední dobu se kvalita poskytovaných služeb na zákaznické lince tak zhoršila, nejen neochotou a neznalostí, ale především drzostí.

Kolikrát to vypadalo jako kdybych byla já co má nesmyslné otázky, ale skutečnost, že tím pouze kamuflovali jejich neznalost. Když jsem včera telefonovala na vaši zákaznickou linku

byla jsem rozhodnutá, že u vás vše vypovím a přejdu k jinému operátorovi, jen díky panu

Slanému jsem to neudělala, proto také považuji za důležité a nutné vám toto sdělit.

      S pozdravem a přáním hezkého dne

                                                                                    Mgr. Dagmar Kjonaas, MBA

 

  • Souhlasím 6
  • To se mi líbí 3
  • xDSL 250 Mb/s
  • Premium 5G
  • Komplet
  • Telefonní čísla, internet, tv
  • Roudná 54, 39201
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...