Přejít na obsah

Převod osobního čísla na firemní


Návštěvník tuan93

Doporučené příspěvky

Návštěvník tuan93

Zdravím,

chtěl bych se Vás zeptat, jestli má někdo zkušenosti s problémy ohledně převodu osobního čísla na firemní.

 

Podával jsem žádost o převod 9.3. a bylo mi řečeno, že mají na to lhůtu 30 dní, ale po uplynutí 30 dní + žádost o urgenci, která trvala dalších 18 dní nad rámec standartní lhůty se mi nikdo od VF neozval. Po návštěvy pobočky a nespočet hovorů na infolinku mě nutí znovu zažádat o převod znovu, protože to tam prý neevidují. 

 

Moje otázka zní, jestli nemáte s tímto problémem zkušenosti a nebo telefonní kontakt, kde se můžu dovolat a vyřešit tuto problematiku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče

Hezké ráno, @tuan93, pravděpodobně muselo dojít k nějaké chybě, protože takový převod obvykle opravdu zpracujeme nejdéle do 30 dní. Pokud se tak nestalo a formulář opravdu není vidět v našem systému, je nutné nám ho poslat znovu. Napište nám ohledně toho prosím přes https://tam.je/forum/, rádi vše prověříme a pomůžeme vám to vyřešit 🙂  

  • -
  • Premium 5G
  • Komplet
  • VTV box
  • Chrudim
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...