Přejít na obsah

Nefunguje www ale icq apod. jede


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

ICQ, skype a msn mi jede ale nenačte se mi žádná webová stránka...pouze pokud použiji akceleátor internetu CPROXY... už se to tady řešilo v jednom threadu do kterého to ale podle mě moc nepatří. Nevíte někdo co s tím? Cproxy používat nechci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dmnc

To sice ano, ale může se stát, že ti je DHCP nepřidělí, takže prakticky ti pak nepujde resolve z doménové jméno na IP. Ttotiž zrovna ICQ se tusim nepripojuje pres domain name.

 

PS: Pokud máš možnost, zkus, zda ti to pojede třeba na jiném PC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nastav si to natvrdo, dokud to funguje.. Mne to dneska taky nechtelo pridelovat DNS, po tom jejich vypadku. Vubec se mi cele nastaveni IP ztracelo a nechtelo se pridelit, tak jsem se nastval a dal to tam natvrdo..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
ICQ, skype a msn mi jede ale nenačte se mi žádná webová stránka...pouze pokud použiji akceleátor internetu CPROXY... už se to tady řešilo v jednom threadu do kterého to ale podle mě moc nepatří. Nevíte někdo co s tím? Cproxy používat nechci

 

Pokud se Vam neprekladaji dns, zkuste nastavit do TCP/IP predchozi hodnoty - neverejnou IP adresu, zmenu potvrdit a chvilku pockat. Pote zpet nastavte rucne v TCP/IP DHCP, opet potvrdte zmeny a pojede to...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...