April 17, 20215 yr Zdravím, chci poprosit o radu, často mi na Horizon Go vyskakuje hláška, že jsem offline, ať se připojím k internetu a zkusím znovu. Nicméně internet běží, jak má. Setkal se s tím někdo? Děkuji moc za názory, případně radu, co s tím. Sleduji na PC, prohlížeč Google Chrome. Přesná hláška, která vyskakuje: Jste offline Nelze zobrazit tento obsah když jste offline. Připojte se prosím k internetu a zkuste znovu. ZNOVU NAČÍST STRÁNKU Po pár hodinách se to většinou chytne ...
April 17, 20215 yr Hlásí mi to samé. Od doby, co Vodafone převzal UPC je to horší a horší. V podstatě každodenní noční výpadky internetu, nefunkční Horizon Go, ...
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.