April 12, 20215 yr Vlastním 4k TV a settobox se automaticky nastavuje do 4k rozlišení. Problém je, že UI je lehce rozmazané, po změně v nastavení na fullHD je UI ostré. Má někdo podobný problém? Dá se nějak nastavit, aby byl settobox fixně ve fullHD? Settobox https://www.vodafone.cz/pece/televize/vodafone-tv/set-top-box-vodafone-tv/ Děkuji!
April 21, 20215 yr Přejdi do nastavení obrazu a zvuku, tam je volba rozlišení. Bohužel evidentně box nemá uzpůsobené UI pro 4K a celé jej upscaluje.
April 28, 20215 yr Citovat Přejdi do nastavení obrazu a zvuku, tam je volba rozlišení. Když box vypnu a zase zapnu, rozlišení je nastaveno zpět na 4k. Citovat Bohužel evidentně box nemá uzpůsobené UI pro 4K a celé jej upscaluje. Vypadá to tak...
May 2, 20215 yr V 12. 4. 2021 v 20:56, Thorakless napsal: Vlastním 4k TV a settobox se automaticky nastavuje do 4k rozlišení. Problém je, že UI je lehce rozmazané, po změně v nastavení na fullHD je UI ostré. Má někdo podobný problém? Dá se nějak nastavit, aby byl settobox fixně ve fullHD? Settobox https://www.vodafone.cz/pece/televize/vodafone-tv/set-top-box-vodafone-tv/ Děkuji! Ano mám to samé po každém zapnutí musím přenastavit.Byl u mě technik a ten se tomu divil vůbec o tom nevěděl.Prý mají na centrále jen HD televize a ty jsou nastaveny do 1080P a možnost 4K nenabízejí. Edited May 2, 20215 yr by Ivan666
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.