Přejít na obsah

pls help s mechanikou


Návštěvník vidocq

Doporučené příspěvky

Návštěvník vidocq

poradi mi nekdo prosim?? stahl jsem program na upradovani FW pro LG mechaniky primo z oficial stranek, upgrade probehl v poradku nasel mou mechaniku(GSA-4163B) stahl a naistaloval novy FW(A106) ale kdyz jsem restartoval PC widle(xp home,SP2) tak se pri nacitani(u Win loga) zasekly a nenabehly dokud jsem nezakazal v nouzaku mou mechaniku:( a pritom v nouzaku funguje ta mechanika normalne....nevim co mam delat... s timhle jsem se jeste nesetkal...tak prosim poradte co s tim???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kleff

zvlastni, rozhodne zkus downgradovat firmware na nejakou nizsi verzi a nebo treba tu mechaniku zkusit prehodit na jinej konektor nebo kabel aby se musela nove nakonfigurovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník vidocq

zkusil jsem ji downgradovat na prvni upgrade ktery vysel a bez vysledku resp. porad to samy...posledni dobou mi pripada ze clovek musi znat kouzelny slovo aby wokna fungovaly tak jak maj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kleff

taky by to mohlo byt zpusobeno treba biosem, zkus se mrknout jak je ta mechanika nadetekovana

jinak urcite by nebylo na skodu zkusit ji na jinem pc, a pokud nepujde ani tam je to jasny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník happy

Pred tremi dny jsem take flashoval LG, po nahrani noveho fw a restartu byla mechanika znovu detekovana a instalovana (tzn ze se mi i ztratilo puvodni priraezene pismeno disku), podle me stacilo vyresit ve spravci HW.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...