Přejít na obsah

Změny v nabídce digitální televize


Návštěvník Katoda

Doporučené příspěvky

Návštěvník Katoda

Od 11. 4. 2006 jsou s nabídkou Digi MINI dočasně šířeny nové programy digitální kabelové televize: filmový FilmBox, Film+, Hallmark a AXN, dokumentární Discovery, hudební MTV2, VH-1 a Classic FM TV, zpravodajská TA3 a německý sportovní program DSF. Nové programy budou od května součástí vybraných balíčků služeb digitální kabelové televize.

Podrobnosti pak zde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ze ted de hbo i hbo2 tem, co za nej plati neni zadna vyhra, to melo byt od zacatku... doufam ale, ze axn a discovery zustanou i v kvetnu, kdyz platim komplet v analogu... jestli bude nutne platit napr. prave za tyto dva programy duplicitne, tak to je pekna zkurvenost... vubec si myslim, ze dokud existuje analogove vysilani, tak by mely byt u jednoho uzivatele tytez kanaly, at uz na digitalu nebo analogu... s balickama at i experimentujou, az analogovy vysilani nebude!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Mlok
Nevíte někdo jak se to potom rozdělí ty nový programy, např nový hudební balíček atd.

 

To by mě taky zajímalo. Teď jsem objednal Digi mini + filmový klub + sportovní klub a z těch programů, co jsou v digi Mini dočasně zdarma mě zajímá pouze axn a discovery. Doufám, že mě to pak bude stát už jen jeden balíček navíc za 100 (tzn. za 75 po slevě 25 za další balíček). Líbilo by se mi, kdyby např udělali balíček dokumentárních programů, kam by dali discovery, spectrum a pár dalších. axn by mohli přidat do filmového klubu, ale to to asi neudělají, jen doufám, že nebude nějaký debilní balček s axn, kde mě všechny ostatní programy nebudou zajímat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...