Přejít na obsah

Mux na 450 MHz


Návštěvník Katoda

Doporučené příspěvky

Návštěvník Katoda

Včera jsem zjistil, že vypadly všechny programy na 450 MHz (balík RTL, Euronews, VOX, atd.). Objeví se hláška že signál není k dispozici a i při kontrole v nastavení STB to na této frekvenci ukazuje nulovou úroveň i kvalitu.

Jak jste na tom jinde? Vyřadil tuto frekvenci Karneval nebo je to opět nějaká lokální porucha?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

To byl asi jen zkušební balík, nikde oficiálně nenabízeji RTL, Euronews ....

Nebo, že by nám tam chtěli přidat další FTA programy :-).

Jak jsi ho naladil, to jsi proskenoval celé spektrum nebo ti to skočilo automaticky?

 

Petr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Já jsem je tam měl vždycky, od počátku zahájení vysílání DVB-C, tj. už přibližně rok. Bral jsem to jako ty programy, které Karneval označuje ve svém letáku jako doplňkové programy z digitální satelitní nabídky, konkrétní programy tam vyjmenovány nebyly. Skočilo mi to tam už při instalaci set-top boxu. Karneval používá pro DVB-C frekvence 410, 418, 426, 442 a 450 MHz, ale právě ta poslední frekvence 450 MHz, kde byly tyto programy je teď "hluchá". Pro testování pak používá ještě jiné frekvence, ale ty jsou mnohem výše.

 

Ale díky za odpověď. Je fakt, že v nabídce konkrétně tyto programy uvedeny nejsou a je tam napsáno, že provozovatel může nabídku doplnit o programy z digitální satelitní nabídky. Ale nemusí. :D Tak to asi opravdu nebude porucha, jen to vypnuli. Ale konkrétně Euronews mě docela mrzí, protože vzhledem k počtu jazykových mutací, které pro tento program byly nabízeny, to byl zrovna kanál pro DVB-C velmi vhodný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Phar

V Sokolově na téhle frekvenci nikdy nic nebylo. Už při instalaci (kdy mi jako spoustě lidí nešla většina programů) a restartu naladění (po kterém fungovalo všechno) mi STB nic než co bylo avízováno nenašel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Tak koukám, že je na kmitočtu 450 MHz balík ve kterém jsou opět programy ZDF, 3 SAT .... asi se něco chystá. Je divné, že by dávali dva stejné balíky. :shock: Máte tyhle programy i jinde než v Praze?

 

Petr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...