Přejít na obsah

Fashion TV


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník

Porad me neleze do hlavy, jak mohl byt tento super kanal nahrazen nejakym selskym varenim pro duchodce :x Clovek si vzdycky spravil oko (a to nemluvim o Victorias secret fashion show 8) ) a ted si ma zapisovat recepty z TV? Takova troska fakt nejsu. Jeste nahradte Discovery nejakym dalsim Hallmarkem a bude to uplne nejlepsi :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník omicron
Porad me neleze do hlavy, jak mohl byt tento super kanal nahrazen nejakym selskym varenim pro duchodce :x Clovek si vzdycky spravil oko (a to nemluvim o Victorias secret fashion show 8) ) a ted si ma zapisovat recepty z TV? Takova troska fakt nejsu. Jeste nahradte Discovery nejakym dalsim Hallmarkem a bude to uplne nejlepsi :D

 

Na Discovery bych taky nešahal, kdysi (ještě před přejmenováním na Spektrum) nam takhle u UPC kabelovky zrusili MAX a misto nej dali nejakou nemeckou komercni sracku typu RTL apod. s tim, ze pry zjistili, ze o to lide udajne nemaji zajem (!), a ze radsi chteji takove sracky. Ze dne na den jsem jim tehdy dal faxem vypoved, s pohruzkou DASky, a od te doby jsem jiz drahnou dobu relativne spokojen u Karnevalu (nyni DVB-C).

Jinak se priznam, ze se budu radeji divat na napr. Papriku, nez na nejake vychrtle modelky... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

To s tim Discovery jsem myslel ironicky :!:

Na Max si taky pamatuju, jo to byly casy. A jestli se rad divas na dve tlusty stary baby, jak si furt olizujou prsty od neceho mastnyho, tak to uz je tvuj problem :D Ale rusit to kvuli tomu nemuseli :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Taky mi to nejde moc do hlavy, dokud jsem jeste mel KOMPLET, bezelo mi Fashion TV prakticky porad jako kulisa, kvuli muzice. Ty priserne reklamy na cetky od Swarovskiho mi sice dost vadily, ale vyber muziky byl vazne super.

 

 

 

Onu "optimalizaci" nabidky od Karnevalu bych daval do souvislosti s tim, jak Fashion TV na nekterych (vsech?) satelitech zakodovali.

 

 

 

Jakmile ma Karneval za dodavku nejakeho kanalu platit o par euro mesicne vic nez platil predtim tak si vzpomene ze o kanal "nebyl mezi zakazniky zajem". V tom si s UPC nemaji co vycitat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...