Přejít na obsah

O Karnevalu v Černých ovcích


Návštěvník Worm

Doporučené příspěvky

Návštěvník Worm

Dneska koukejte na Černé ovce (18:30 - ČT1). Je to pokračování případu pána, který si stěžoval na nekvalitní obraz kabelovky až u ČTÚ. Karneval se ukázal v tom "nejlepším" světle.

 

// http://www.ceskatelevize.cz/vysilani/1097429889-cerne-ovce/20274.html

 

Už jsme to tu myslím kdysi řešili, ale nemohl jsem původní téma najít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Phar

Díval jsem se na to. Přišlo mi pro Karneval charakteristický, že pánovi vytrvale tvrdili, že se nic neděje a pokud je něco v nepořádku, tak že chyba je určitě na jeho straně. Dokonce ho donutili, aby si koupil novou televizi. A úplně v intencích Karnevalu mi přišlo tvrzení mluvčího (určitě bývalýho hlasu z infolajny), že drtivá většina poruch (přes 90%) bylo na straně uživatele, přestože technik, kterej by měl vědět, co opravoval, mu tvrdil, že byl narušenej drát v zemi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník iNDYCZ

Ta reportaz o Karnevalu zacina na 01:39:20.

 

Jinak trosku me to pripomina situaci, kdy jsem mel na vsech TV v byte problem se sykavkami na poradech vysilanych v Dolby Surround, to mi taky technik rekl, ze si mam koupit jine TV (problem se projevoval jak na TV se stereo zvukem, tak na TV s mono). Kdyz jsem to zverejnil na Internetu a nasel dalsich 30 lidi se stejnym problemem, teprve potom Karneval uznal, ze mel neco spatne nastavene v odbavovacim pracovisti. Znelo to prosne presne jako kdyz mate prebuzenej zvuk a jsou zvyraznene tzv. sykavky (proste to pri vysloveni pismene S prskalo). Jinak celkem 3x mi ten technik rekl, ze jsem nejakej precitlivelej a ze on nic neslysi (musel byt asi totalne nahluchlej), protoze jsem to neslysel sam, ale i ostatni, kterym jsem to ukazoval. :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...