Přejít na obsah

Technicolor a port 5001


Návštěvník Leter

Doporučené příspěvky

Návštěvník Leter

Dobrý den, mám modem Technicolor a k němu připojený NAS Synology ds216j. Při konfiguraci portů pro přístup z venku mi náhle přestane fungovat připojení k internetu (www.seznam.cz - stránka není dostupná). Modem se tváří, že připojený je, na tech. podpoře je viditelný modem i NAS, v ramci wifi se na NAS připojím ale za modem se nic nedostane. Když to nastavím, všechno funguje, net přes wifi běží, na NAS se připojím i z externí sítě, prostě všechno super a po chvíli nic.

 

Porty nastavuju na modemu v menu UPŘESNIT - FILTRY PORTŮ. Jedná se o porty 5001-5006 a 80.

 

Díky za pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Dobrý den měl bych dotaz, mám stejně jako vy Technicolor a k němu připojený NAS Synology ds216j. Na začátku jsem ho normálně nainstaloval a začal používat jako cloud. Potom jsem se dočetl že by měl umět spojení VPN a tak jsem stáhl aplikaci a zkoušel spojení. Na začátku se mi povedlo připojit na vpn pomocí telefonu který byl ovšem na domácí síťi. Tak jsem zkoušel připojení přes klasické data z venčí a to už se mi nepodařilo, tak jsem zkoušel hledat v nastavení Technicoloru, ale bezvýsledně ( nejsem moc zkušený) a tak jsem to prozatím vzdal a vrátil vše do původního nastavení, jenže teď se mi NAS nechce připojit na internet, na síti s ním pracuji bezproblémů, ale když chci stáhnout aktualizaci nebo doplněk tak mi napíše: "Připojení se nezdařilo. Zkontrolujte připojení k internetu". Vůbec nevím co s tím, Technicolor jsem dal do továrního nastavení ale NAS se stále nepřipojí. V aplikaci EZ-internet mi napíše že: "V síti byly nalezeny dva nebo více směrovačů. Kontaktujte poskytovatele internetových služeb, který vám pomůže nastavit modem/směrovač do režimu mostu, nebo zkuste nastavit na směrovači režim mostu" . Nevíte kde by mohla být chyba, popřípadě jak zprovoznit VPN ?

 

Díky za jakýkoliv tip

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...