September 20, 20169 yr Mam modem ubee, router nejaky asus shit rt-AC1200g+, o pulnoci pres nej prestal jit internet, tak jsem sel spat ... dneska jsem vzal starej router tp-link (nevim uz presne, takova ta nejvetsi klasika s 3 antenama) s openwrt s luci, taky internet nesel, tak jsem zapojil pc naprimo a to internet sel. Nechal tp-linku priradit mac z meho pc, kde to slo a stejne pres nej internet nejde. Nakonec jsem teda pripojil takovou 3x3 cm krabicku co je taky router, ale nema to zadny nastaveni, vykon, nic a pres ni internet funguje. WTF?! Co se u UPC zmenilo? Zkousel jsem restartovat upc modem a to taky nicemu nepomohlo. Edited September 20, 20169 yr by evlo
September 20, 20169 yr Taky mám ubee modem, s routrem s Tomato funguje vše jak má, o půlnoci se nezměnilo nic.
September 20, 20169 yr Hmm, tak ty routery IPcko dostanou, ale internet proste dal nejde, kdyz by to delal jeden tak nereknu, ale oba dva. No zkusim jeste jestli to nekravi neja zarizeni na LAN, protoze ty do te krabicky zapojene nemam. No taky, ze jo, nejaky bordel na lance zrejme router totalne zaspamoval.
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.