Přejít na obsah

Podmíněný přístup CONAX


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

Zdravim, jsem z Mostu a mam od Karnevalu DIGI Mini + slovenskej balicek. Dneska mi vypršelo 10-denní období plneho pristupu, coz je v poradku.

Problem je, ze mi nejdou ani programy ktere by meli byt v DIGI mini. Funguje mi pouze CT1, CT2, Prima, CT4 Sport a ZDF. U ostatnich mi to pise ze neni pristup Conax. Nevite nekdo co s tim?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník omicron
Zdravim, jsem z Mostu a mam od Karnevalu DIGI Mini + slovenskej balicek. Dneska mi vypršelo 10-denní období plneho pristupu, coz je v poradku.

Problem je, ze mi nejdou ani programy ktere by meli byt v DIGI mini. Funguje mi pouze CT1, CT2, Prima, CT4 Sport a ZDF. U ostatnich mi to pise ze neni pristup Conax. Nevite nekdo co s tim?

 

Zkusil bych restart STB, prip. s vyjmutim a znovuzasunutim karty...

Jinak jejich helpline

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechal jsem jim vcera vzkaz na zaznamniku, asi po dvou hodinach mi zavolal technik, ktery chtel vedet serial number STB a za pul hodinky uz to bezelo v pohode. Proc to neslo mi ale nesdelil.

 

P.S. Restart a vyjmuti karty jsem predtim zkousel bez uspechu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nez se nacte pristup trva to 24h

V okakžiku, kdy je karta i STB v systému, tak by načtení nemělo trvat déle než 10 minut. :shock: . Jinak i proto tam mají těch 10 dní na zkoušku.

 

Proc to neslo mi ale nesdelil.

Chyba byla nejspíše mezi klávesnicí a PC v zákaznickém centru nebo u firmy, která ti STB dovezla. :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
Návštěvník Phar
nez se nacte pristup trva to 24h
to mi říkal ten technik, co to přivezl taky, že se musí vrátit na firmu a něco někam faxovat. fakt mi šlo asi 5 programů, ale smazal jsem všechny stanice a instaloval je znova a najednou mi fungovalo všechno.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...