Přejít na obsah

Propojení ethernetových zásuvek


Návštěvník fajrkrekr

Doporučené příspěvky

Návštěvník fajrkrekr

Ahoj,

mám od UPC internet a bydlím v malém bytě, kde jsou v jedné místnosti 4 ethernetové zásuvky na různých místech (jedná se o 1+kk). V jednom místě je vyvedená zásuvka na internet, od které vede kabel do modemu. Hned vedle zásuvky od internetu je vyvedená ethernetová zásuvka a moje otázka zní, jestli je vůbec možné, abych připojil ethernetový kabel z modemu do té blízké zásuvky a na jiném místě připojil dalším ethernetovým kabelem notebook do jiné zásuvky a zprovoznil tak internet v notebooku? Berte prosím v potaz, že jsem ohledně sítí laik a nemám vůbec představu, jak je tu síť vedená, při rekonstrukci bylo pouze zadáno, aby na 4 místech byly udělány ethernetové zásuvky. Použití WiFi limituje maximální rychlost, proto se to snažím vyřešit takhle, když už mám ty zásuvky k dispozici. Díky. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník fajrkrekr

Nejspíš jsem měl hned upřesnit, že daný postup jsem vyzkoušel bez úspěchu... Notebook vůbec nerozpoznal připojený ethernetový kabel, jinak ale jsou oba použité kabely vyzkoušené přímým připojením notebooku do modemu, to funguje bez problému.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...