Přejít na obsah

Horizon Go na Minix Neo U1


Návštěvník shrap

Doporučené příspěvky

Návštěvník king555

Box mam v panelaku cca 10-12 m vzduchom. Ma obe pasma wifi 2,5 G aj 5G (aj ked iba n,nema ac). V pasme 2.5G je to zahltene okolitymin wifinami. V 5G pasme to ide perfektne (speedtest 20/10Mbs, net mam 150/10) horizon bez vypadkov aj u HD verzii.

Samotna rychlost boxu OK nezbadal som lagovanie, sekanie a pod. Pouzivam firefox na browsovanie, ma instalovane kodi - odskusane stremovanie (Sosač, sledujufilmy.cz) tak isto OK.

Zatial som nenarazil na problem, za 40€ super, objednavam dalsi.....

 

A este k aktualizacii kontrola aktualizaciiimandroiudu funguje (v settings je polozka Bezdrotova aktualizacia - ponspusteni - "Vas system je vsucasnej dobe aktualne"). Aktualizacia app cez Google Play funguje standardne.....

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jan

Já si koupil totiž M18 Beelink. Má anténu a tak mi jel. Mám silné zdi. Horizont, ale házel tu chybu a nejede na tom starším čipu.

Problém byl, že mi po vypnutí už nefungoval, tak jsem ho vrátil a hledám jiný...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
A zkoušel jsi si stáhnout verzi horizon go 2.3.3 ? Někde na fóru jsem četl, že to je poslední verze fungující i rootnutým zařízením s výstupem HDMI ( což mají dnes asi všechny boxy ).Samozřejmě před stažením a spuštěním musíš zakázat v nastavení boxu automatické aktualizace

Ahoj,

dekuji funguje na A95X

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
Návštěvník Uživatel ze severu Čech
V 16. 2. 2016 at 16:08, shrap napsal:

Ja mam 5.1.1. Uz mi odpovedeli na FB, ze to neni podporovany zarizeni ... (spis neni podporovana verze Androidu bych rek). Takze muzu asi jenom doufat, ze to v budoucnu napravi

Nebo zkusit na Minix Neo U1 nainstalovat webový prohlížeč Google Chrome, který je pro různé verze Androidu k dispozici a měl by na něm docela dobře fungovat webový přístup k Horizon Go viz tento odkaz

 
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jan

Ne na tomto android google chrome to nefunguje. Píše došlo k chybě. Ne na tomto android google chrome to nefunguje. Píše došlo k chybě.

Jinak mám X95 Pro s android 6  a Horizon funguje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...