Přejít na obsah

Ukončení služeb


Návštěvník Schorpeion

Doporučené příspěvky

Návštěvník Schorpeion

Dobrý den, mám dotaz týkající se ukončení služeb UPC. Nejdříve pro objasnění asi půl roku zpět jsem se stěhoval do nového bytů kde již mám v ceně nájmu internet i digitální televizi, ale přes to jsem sebou bral i UPC pomocí přemístění adresy, abych nemusel platit sankci za porušení věrnostního obdobi, které jsem měl, abych nemusel platit nic na víc a doufal jsem, že UPC zrušim, před uplynutím smlouvy, která se mi stěhováním samozřejmě prodloužila. Takže jsem se zaradoval, když mi přišel email, že se budou měnit podmínky UPC a že mám možnost bez sankcí odstoupit do 15.1.2016 od smlouvy. Hned jsem poslal písemnou výpověď na to mi mezi svátky volala slečna, že výpověď přijali, že vše bylo v pořádku a že se mi smlouva ukončuje k 15.1.2016 a že po tomto datu mám poslat zařízení vše jsem provedl, ale včera mi přišla faktura na další zúčtovací období od 15.1.2016 do 14.2.2016. Hned jsem volal na zakaznickou linku jak je to možné a paní mi řekla že se mi smlouva ukončuje až do konce měsíce jelikož běží výpovědní lhůta protože jsem ve výpovědi neuvedl, že koncim kvůli změně podmínek. A že mi přijde nová faktura na poměrnou část za leden až do 10. února, když jsem se zeptal že faktura má být zaplacena do 5 tak to Oty vůbec nevadí, na otázku jestli tedy nebudu platit sankcí za porušení vetnostniho obdobi paní taky nevěděla. A ory pro klidně srdce mužů zaplatit půl částky faktury, že to tak bude vycházet zhruba za půlku ledna. Jsem zmatený každý mi řekl něco jiného a nikdo pořádně neví. Nevíte někdo co a jak, nebo nestalo se Vám něco podobného? :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Pokud ta výpověď nebyla z důvody změny podmínek, ale bez udání důvodu, tak se na ni pohlíží jako na běžnou výpověď se vším co je s tím spojený. Bohužel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...