Přejít na obsah

freeSAT: ID Xtra konečně v češtině


Pavel m

Doporučené příspěvky

ID Xtra, dokumentární kanál skupiny Discovery Networks, je dostupný abonentům satelitní platformy freeSAT v České republice a na Slovensku v lokalizované verzi. ID Xtra, podobně jako ostatní stanice provozovatele, vysílá pořady s českým nebo slovenským dabingem.

 

Kanál ID Xtra v maďarské programové verzi se objevil v české a slovenské nabídce freeSAT, operátora UPC DTH, na Nový rok 1.1.2016 a nahradil původní nelokalizovaný program ID - Investigation Discovery.

 

ID Xtra, podobně jako hlavní kanál Discovery Channel, funguje v Česku a na Slovensku ve dvou programových mutacích - maďarské, která je dostupná klientům freeSAT a pak také v evropské verzi, kterou poskytují platformy skupiny Slovak Telekom (Nová Digi TV SK a Magio Sat) a rovněž i Lama Energy Group v paketu Nová Digi TV CZ. Program obou verzí ID Xtra je odlišný. Upoutávky na maďarské verzi jsou v maďarštině, na evropské v angličtině.

 

ID Xtra nabízí poutavé příběhy ze života plné záhad zpracované v moderním formátu.

 

technické parametry:

 

logo satelit: Thor 5 (0,8°W)

kmitočet: 12,188 GHz

polarizace: vertikální

SR: 28000

FEC: 7/8

norma: DVB-S

modulace: QPSK

 

programová pozice: ID Xtra

service ID: 30811

video PID: 601

audio PID: 610 maďarsky, 611 česky, 612 anglicky

CA systém: CryptoWorks, Irdeto, Conax, Nagra MA

 

Pro příjem stanice ID Xtra s českým či slovenským dabingem je nutné nastavit set top box či televizor na správnou zvukovou verzi. Na některých přijímačích dochází automaticky k navolení české jazykové mutace (většinou je taková jazyková verze nastavena jako prioritní v menu přijímače).

 

http://www.parabola.cz/clanky/5761/free ... v-cestine/

  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od UPC jsem přešla k Nové DIGI TV, cenově lepší, programová nabídka super, IDXtra mám v češtině, ale běží mi to česky už od zapojení, tedy od 12/2015.., taky mám Crine and Investigation, taky česky... jsem spokojená...od UPC jsem odešla i s internetem a sehnala si místního poskytovatele... politika plíživého zvedání cen a otřesných služeb mě přestala bavit. Zůstal mi od nich jen telefon.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...