Přejít na obsah

MTV


Návštěvník Romdol

Doporučené příspěvky

  • po měsících...

Mile deti. Nebudete nam to sice verit, ale kdysi davno existovala MTV, ktera necucala, a nepoustela stale dokola identicka navonena hovna. Byla zabavna (Ray Cokes!), progresivni (Chillout zone), a dokonce avantgardni (uzasna Liquid Television).

 

 

 

Ano, je to jeste neuveritelnejsi, nez skutecnost ze kdysi se dalo koukat dokonce i na TV Ocko! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Brouky2k

Sakra.. přeběhl mi mráz po zádech... Nostalgie.. Vzpomínky.. Šííílenej Ray Cokes s jeho stejně šííílenou maskou :-))) Chillout zone.. Sakra... To byly časy.. Ještě že to pamatuju.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aeon Flux asi pred rokem bezelo na AXN v cestine, to byla posledni vec kterou mi Karneval udelal radost. Taky je natocenej film, ale podle recenzi fanousku jde o bezny akcni blabol, ktery s predlohou ma minimum spolecneho.

 

 

 

Ach jo, jak rad bych si zase prihlasil kabel, kdyby tam bylo neco trosinku koukatelnyho, beeee.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo a co rikate na Ocko? Nez z toho zacala Mafra ruznejma zhuverilostma zdimat penize tak to byla vyborna televize.. pamatujete puvodni Baraze? rozhovory s Maresem (ja jsem lama ja neumim zpivat), s Holki (nam se nase hudba nelibi, delame to pro prachy), to byla docela prdel. Sice bylo vic technickejch problemu, obcas pustili stejnej klip 3x po sobe, ale cele to bylo mile, bezprostredni, a takove uprimnejsi. Ted je to akorat trapnej kolovratek, bohuzel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...