Přejít na obsah

LG 50LF652V


Návštěvník jiri.lovecky.3

Doporučené příspěvky

Návštěvník urbanb

To jsou nesmysly.

Mám dvě televize LG - jednu 55" UHD a jednu 36" HD. U obou jde v nastaveni ladění určit zda kabel nebo anténa.

Nevím přesně při které volbě se naladí jen DVB T - tj asi 34 kanálů a asi 4 analogové, tedy u mne v Litoměřicích.

Na té malé tv jsem vyzkoušel také volbu naladit vše a protože ne všechny kanály jsou zakódované, tak je zde celkem asi 50 kanálů volných ke sledování. (třeba AXN, STV1 a 2, Markiza a některé další)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jiri.lovecky.3

Ano, to souhlasí. Při ladění zadam buď anténu, kabel a nebo satelit. U anteny to naladí nekodovane 34 programů, ale u kabelu to naladí všechny programy co nabízí UPC. Pro me to v praxi znamená, že mám v televizí nespočet zakodovanych kanálu, a asi 48 programů volně.

 

Teď už to řešit nebudu, protože jsem použil již zde jmenovaný program ChanSort. Fakt super a nemohu si stěžovat.

 

Odesláno z mého LG-D855 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ChanSort ti samozřejmě se stanicemi nedovolí nic víc než samotná televize, je to jen rychlejší a pohodlnější (neodstraníš stanici atd.). A pokud máš aspoň Klasik, tak vždycky musíš ladit Kabel , jinak naladíš pouze Digi MINI, což je náhražka pozemního DVB-T a má horší kvalitu obrazu.

  • Premium
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • Ostrava-Poruba
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jiri.lovecky.3

Já vlastne ani nevím co mám, protože UPCčku neplatim nic a na dvb-c mi běží volně plus mínus 48 volných programů.

Digi mini má horší kvalitu nez klasické dvb-t? Myslel jsem si, že právě v kabelu je síla.[WHITE SMILING FACE]

 

 

Odesláno z mého LG-D855 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jiri.lovecky.3

Vím že to sem nepatří, ale ještě bych měl jeden dotaz. Na me televizí jsem zkoušel nahrávat pořad na HDD. Bohužel neúspěšně. Píše mi to, že nelze nahrávat, opakujte akci. Máte s tím někdo zkušenost, jaké jsou potřeba udělat úkony, aby šlo na HDD nahrávat. Děkuji

Ještě bych dodal, že disk mám A DATA 500Gb v NTFS

 

Odesláno z mého LG-D855 pomocí Tapatalk

Upraveno uživatelem jiri.lovecky.3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Očního lékaře navštěvuju pravidelně, nicméně připouštím, že to může být v některých případech pravda.

Stejné stanice vysílají se stejným datovým tokem v obou standardech, DVB-C i v DVB-T, samozřejmě s přihlédnutím k odlišnému sestavení příslušného multiplexu (VBR).

A srovnávat pozemní DVB-T se stejným standardem šířeným po kabelu asi tak jednoduché nebude...

Nicméně, je to věc osobního názoru, já na svém netrvám (mám 32"a 4,5 dpt) :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...