Přejít na obsah

LG 50LF652V


Návštěvník jiri.lovecky.3

Doporučené příspěvky

Návštěvník jiri.lovecky.3

Ahoj, zdravím. Koupil jsem si tv LG 50LF652V a zkoušel jsem ladit kabelovou DTV. Naladil jsem asi 174 programů. Problém je v tom, že u UPC mi jde jen základní nabídka a zbytek kódované. Neví prosím někdo jak na téhle televizí se dá ladit tak, abych naladil jen programy, které NEJSOU kodovane? Protože jinak je v tom pěkný gulas.[WHITE SMILING FACE]

 

Odesláno z mého LG-D855 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Tuto tv neznám, ale určitě má nějakou možnost třídění stanic, např. do Oblíbených... V DVB-C tv správně naladila k dnešnímu dni 174 stanic.

Nebo zkus ladit v DVB-T (opět kabel UPC), tv by měla naladit 34 nekódovaných stamic (asi stejné, co v DVB.C).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jiri.lovecky.3

Vyzkouseno a výsledek stejný. Pořad mi to naladí všech 174 programů.. Vytridit to jde do oblíbených, ale stejně je to piplacka. U předchozí tv, která byla také LG nebyl problem. Před laděním se zaskrtnulo políčko přeskočit zakodovane a tv naladila jen ty volné. U téhle tv není nic podobného.

 

Odesláno z mého LG-D855 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Vyzkoušeno, ale špatně! V DVB-T je pouze 34 televizních stanic... Velmi doporučuju pročíst návod.

Nevím jek LG, ale třeba Samsung ve svém menu zná DVB-C jako Kabel a DVB-T jako Anténa (oba standardy samozřejmě z jediné účastnické zásuvky UPC).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naladím všech 147 TV stanic, a o které nestojím odstraním. Na mém Samsungu práce na cca 3 minuty a zbyde mi jen asi 20 TV stanic, které mne zajímají. Pochybuji, že by televizor LG tuto operaci neumožnil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jiri.lovecky.3

Hm, myslel jsem si to, že to nepůjde jiným způsobem než je dát do oblíbených. U Tv LG 37LE5500, kterou jsem měl před touhle, to slo. Před ladenim se zaskrtnulo políčko přeskočit zakodovane

 

Odesláno z mého LG-D855 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník radoslavcz

Doporučuji vyzkoušet prográmek do PC "ChanSort", třeba to usnadní.

 

https://github.com/PredatH0r/ChanSort
http://www.parabola.cz/clanky/5538/chansort-vyborny-editor-pro-tv-samsung-lg-panasonic-a-toshiba/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U LG lze ve Správci kanálů pouze určené stanice pŕeskočit, nelze je odstranit. Naladit musí všech 174. Řešením je přesun mezi Oblíbené.

 

Fajn, alepoň vím jakou televizi případně nekupovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...