Přejít na obsah

Samsung UE40J6272


Návštěvník Jana014

Doporučené příspěvky

Návštěvník Jana014

Dobrý den,

před časem jste mi tady velmi dobře poradili jak zprovoznit u mého Samsungu nahrávání na pevný disk. Funguje je to úžasně, bez chyb, jsem moc spokojena.

 

Moje otázka se týká Samsungu UE40J6272, který už nahrávání na pevný disk má ve standardu. Budou mi nahrávky fungovat bez omezení, mám na mysli třeba přehrávání bez časového omezení, např. až za týden.

Na UPC lince mi bez problému slíbili CA-modul k pronájmu, přepokládám že se bude jednat o ten novější typ. Já mám starší typ modulu ještě když ho zasílala LICA. Nikdy jsem na žádné omezení nenarazila. Nahrávám převážně ze sportovních kanálů Eurosporty 1+2, Novasporty 1+2,....

Máte prosím někdo zkušenosti přímo s tímto TV.

 

Díky moc za odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jana014

Díky za reakci, nepřenositelnost mi nevadí. Já většinu nahrávek po shlédnutí smažu. Pouze pokud se jedná o něco, z mého pohledu opravdu vyjímečného, a chci to zaarchivovat, připojím HDD k PC, a to naBOOTuju z CD s Linuxem - ten soubory na disku přečte. Pak se ještě musí prohnat konvertovacím programem, který z toho udělá AVI-video. Obraz je slušný - na PC se nepozná rozdíl, proces to to ovšem zdlouhavý.

 

Občas si pročítám některá vlákna na různých fórech o TV, která mi připadají obsahově zajímavá, a mohla bych některé poznatky využít. Mám dojem, že někde někdo psal, že si nahrál 2 díly nějakého seriálu, a jeden díl mu nešel přehrát díky nějaké restrikci. Ale to bude asi vyjímka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník P_V

To máte ještě dobré, že se ty nahrávky dají vytáhnout. Čekal bych, že budou zašifrované. Nebo se možná šifrují jen nahrávky z programů, co nejsou v základní nabídce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Zdravicko,

Na tomto televizore mi nefunguje prehravanei videa na niektorych web playeroch. Napr ceskatelevize.cz. Na vyssej rade samsung tieto veci idu. Mate s tym podobnu skusenost, alebo riesenie ?

Dakujem,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za reakci, nepřenositelnost mi nevadí. Já většinu nahrávek po shlédnutí smažu. Pouze pokud se jedná o něco, z mého pohledu opravdu vyjímečného, a chci to zaarchivovat, připojím HDD k PC, a to naBOOTuju z CD s Linuxem - ten soubory na disku přečte. Pak se ještě musí prohnat konvertovacím programem, který z toho udělá AVI-video. Obraz je slušný - na PC se nepozná rozdíl, proces to to ovšem zdlouhavý.

Podivné informace. Já nahrávky v noťasu s Windows 10 vidím přímo, ale zatím není program typu destroi, který by nahrávky u této řady 2015 odkódoval. Toto šlo u starších řad. Jestli se mýlím, tak bych byl rád za info.

  • Premium
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • Ostrava-Poruba
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Velmi se obávám, že se nemýlíš... Jana ale popisuje zkušenosti se svým starým Samsungem (před koupí nového), tak jsem to alespoň pochopil. Od řady H (2015) je naopak možno nahrávat na disky NTFS (i FAT) a tv nevyžaduje reformátování disku, což u starších nešlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...