Přejít na obsah

HUMAX UD-Fox HD vs. Philips HDDVR


Návštěvník melda72

Doporučené příspěvky

Návštěvník melda72

zdravím , uvažuji o sat.televizi freesat , jelikož se budu stěhovat kde není kabelovka (mám doposud).

Otázka je na příjimači HUMAX UD-Fox HD který poskytují a pronajímají , a jde mi jen o to v jaké souborové příponě se nahrají videa či streamy z dvb-s , a není ten stream nějak kodován , aby to uživatel nemohl přenést do pc.

U nynějšího kabelu DVB-C vytahuji streamy z kabelu z HDD s příponou TRP. , která komunikuje v Linuxu a krásně se s ní pracuje , ale jak je to u HUMAX UD-Fox HD který nahráva přes USB do HDD (a jestli nejsou problémy s ext.uložištěm).

Uvažoval jsem i o Philips HDDVR DRS8111 (má int.HDD), ale ten udajně má max.rozlišení pouze 720p. což ten HUMAX má 1080p.Čím víc tím líp.

Případně i ten Philips v jaké souborové příponě se nahrají videa či streamy z dvb-s na HDD ?Asi jsou na výběr pouze tyto 2 výrobky , tedy co nabízí k pronájmu.

http://chcisatelit.cz/content/6-dvr-vid ... ry-balicek

Jestli se to tu již řešilo tak se omlouvám.

díky za info Dm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Kup si nějakej svůj linuxovej přijímač a kartu freesat do něho. Pak nebude problém, je to navíc ICE, takže v UNI čtečkách v pohodě. Určitě nebrat cokoliv dodávanýho samotným providerem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník melda72

no díky za rychlost, ale trochu to řeknu jinak , možná jsem to napsal nesrozumitelně .V PC nemám linux,jen (jak se psalo v návodu na vytahování streamu z DVB-C v sekci :digitální TV) ten stream který ma koncovku TRP. vytahuji přes linuxovej program Linux Reader apotom upravuji přes videoReDo.

Tak jestli to pujde i takhle nějak z DVB-S ?Nebo si musím koupit nějaký jinaj přijimač.

díky za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Měl jsem na mysli linuxovej SAT přijímač, s tím nemá PC co dělat. Prostě na linux přijímači nebudeš řešit nějakou blokaci nahrávek, kterou bys jinak řešil u dodávanýho krámu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...