July 14, 200421 yr Cus chtel bych se zeptat, taky jsem pocitil zvyseni rychlosti a stahuju tak v prumeru kolem 250kB/s ale problem je v tom ze za poslednich cca 12 hodin jsem mel uz asi cca 20 kratkodobych vypadku (5s - 2-3minuty) tak bych se chtel zeptat jestli sem jedinej nebo to taky nekomu takhle v brne blbne.
July 14, 200421 yr V Ostravě taky výpadky ale 2Mbit to je super. Jen tak dále hoši z karnevalu. Díky.
July 15, 200421 yr Praha 8 sice bez vypadku, ale zato zhorsene odezvy. Vcera to kolem devate hodiny vecerni obcas vyskocilo i na 100
July 15, 200421 yr Ve Zline to taky blbne a to mam porad jen 1mb.... asi na mne zapomeli odkdy je to ve zline ten net ? By me zajimalo jestli uz tady na okrese udernici makaj a kdy to muzu ocekavat tady
July 15, 200421 yr ve Zline od minuleho tydne a vcera to jelo naprosto bez problemu. Pro jistotu jsem si zridil verejnou IP a neni jedina vec ktera by nefungovala. Vcera bez vypadku ping na seznam 15-20 ms. V Otrokovicich co vim drive nez v zari necekej... nebo se prestehuj do Zlina
July 15, 200421 yr Praha 8 bez vypadku, >2Mb, ping do cech stabilni cca.20ms pres verejnou i neverejnou IP.
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.