Přejít na obsah

Výpadky po výměně na Ubee EVW3226


Návštěvník upcpu

Doporučené příspěvky

Návštěvník upcpu

Ahoj,

minulý týden mi UPC technik v rámci plošné výměny vyměnil starý bezwifi modem (model nevím) na Ubee EVW3226.

Modem mi běží v bridge režimu, za ním mám připojen TP-LINK WR841N, na který se připojuji přes wifi.

Do výměny mi vše fungovalo bez problému. Nyní se mi zařízení (PC, mobil) po 24-36 hodinách odpojí od UPC internetu (k wifi jsou stále připojeny) a jediné co pomůže, je vytažení Ubee ze sítě, cca po 3 minutách se pak vše vráti do normálu. Na dalších 24-36 hodin.

Nenapadá vás prosím čím to může být, jak to vrátít do normálu? Díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, mám podobný problém. Jenom mi technik vyměnil starý Ubee bez WiFi za nový Cisco s WiFi, mám vše taky vypnuto a za modemem vlastní router. Dřív vše fungovalo bezproblému. Dneska jsem musel vsechno restartovat dvakrát během dne. Většinou se všechno zasekne když síť hodně zatizim. Výměna proběhla asi před třemi dny.

Benz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Internet je 120/12 v nějakem tom balicku a router je dlink dir 655, teď ale už dva dny bezproblému, možná se musel jen "usadit" v síti, doufám že už pojede v pohodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník upcpu

když k tomu opět došlo, nechal jsem Windows proběhnout zjišťování problémů a dostal jsem zprávu, že Server DNS neodpovídá, Tento počítač se pokouší použít server DNS, který je nesprávný nebo neexistuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...