Přejít na obsah

Priobjednani dat


Mymak

Doporučené příspěvky

Mam dotaz - pod polozkou Internet/Sluzby je moznost priobjednat data - netusite nekdo, zda jde o jednorazove nebo o trvale priobjednani? Ted jsem posilal platbu prevodem z uctu na ucet a prihodil jsem tam jednorazove 450Kc za 10GB. Mam pouzit vyse uvedenou sluzbu a nebo se musi posilat nejakej email na technickou podporu? Dik predem.

  • Kabel 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • modem Cisco, box VTV
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omg, ted koukam, ze mi to z nejakych zahadnych duvody pripocetli 2x - jako kdybych si priobjednal 2x po 10GB - a to uz nezvladnu vyuzit, protoze se mi pocitadlo nuluje ze 13. na 14. (nehlede na to, ze nemam zajem doplacet navic dalsich 450Kc). Myslite, ze kdyz zavolam na hotline, tak se s nima rozumne domluvim, aby to bud opravili, a nebo v horsim pripade aby tech druhych 10GB navic presunuli do dalsiho obdobi? :roll:

 

EDIT: ted mne napadlo, proc se to asi stalo - dnes jim prisla platba na ucet s poznamkou, ze tech 450 navic je za plus 10GB, a oni na zaklade toho asi teda pridali tech dalsich 10GB ... no snad se s nima nejak rozumne domluvim.

 

EDIT2: tak jsem volal na hotline - s tou platbou za data predem to prej nema nic spolecnyho, byla to udajne nejaka interni chyba, opravi to a nemusim mit obavy, ze bych doplacel jeste dalsich 450 ... sakrys vedet to a mit vic casu do nulovani pocitadla, asi bych nikam nevolal :D

  • Kabel 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • modem Cisco, box VTV
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...