Přejít na obsah

Používám nefunkční e-maily


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

Návštěvník Retiree

Opět  pravá ruka neví, co dělá levá (?) ! Už se to stává tradicí, kterou přejímá i nový operátor ?

V My UPC jsem změnil svůj e-mail asi před dvěma, třemi měsící. Změna provedena, vše z pořádku, vč. například vyúčtování. Dnes se přihlašuji na fórum, vyskočí okno s žádostí o potvrzení e-mailu, ovšem původního, už nepoužívaného. Žádný potvrzovací e-mail na starou (@upcmail.cz) nedorazil. V tom okně je nabízena i možnost e-mail změnit, provedu, provedeno, opět žádné potvrzení, až po chvíli...2020-08-11.thumb.png.d1a356d513bb5b91d154f3c44911f6da.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

To snad platilo v dávné minulosti .... Ale pokud máš pravdu, slušelo by se tu na fóru dát nějaké avízo,  ale to tu nebývá zvykem, tady se spíš uplatňuje zásada průzkumu bojem. Když se něco nepovede, on se vždy někdo ozve

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Slamb změnil název na Používám nefunkční e-maily

@Retiree
1) login na forum neměl, nemá a mít nebude s loginem do vodafonu vůbec nic společnýho
2) email sis na fóru neměnil, jinak by se ti neobjevil požadavek na změnu
3) rychlost doručení zprávy závisí i na tom, kam se doručuje, ve schránce od seznamu se zpráva z fóra objeví cca po minutě
4) avízo máš na screenshotu ve svym prvním příspěvku

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

 ad 1/ Beru na vědomí . Sice to vím, ale nějak jsem si to neuvědomil...
ad  2/ V té záplavě institucí, u kterých jsem byl nucen měnit e-mail, jsem upc zone  poněkud přehlédl
ad 3/ Zprávu na @upcmail.cz jsem do tohoto okamžiku nedostal. Naopak po (opakované) změně na aktuální e-mail přišla zpráva obratem.  Připusť,  že se něco nepovedlo a formulář na screenshotu nezafungoval podle představ.  Nebo jsem se jen přihlašoval v nevhodný okamžik do nedokončené/neověřené akce (viz průzkum bojem)
ad 4/ Uniká mi, co myslíš tím avízem

PS To zvýraznění nicku už tu nedávno bylo, alespoň podle mě, decentnější (ne křiklavě rudé). Nemůžu si pomoc, ta firemní barva Vodafone mě dráždí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Retiree
3) zpráva na upcmail nepřišla vůbec možná proto, že je na tý doméně zakázaná registrace emailů, proto je tam pro tyhle účely tlačítko na změnu emailu
4) 

V 11. 8. 2020 v 7:29, Retiree napsal:

slušelo by se tu na fóru dát nějaké avízo

PS možná už v září bude vzhled novej - vodafone před časem změnil podobu webu a hlavně se blíží vydání velký aktualizace fóra, se kterou je aktuální vzhled nekompatibilní

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...