Přejít na obsah

Firefox ForecastFox vs. Proxy


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

Pouzivam plugin do FF ForecastFox a chova se to pomerne zajimave. Pokud mam nastaven FF connection settings na direct connection (bez proxy), tak mi nefunguje a skonci to timeoutem. Pokud nastavim pouziti karnevalacke proxy, tak to jede. Nesetkal se nekdo s timto problemem? Mam verejnou IP adresu, ale to s tim nema podle me nic spolecneho. ForecastFox kumunikuje pres port 80. Zkousel jsem deaktivovat firewall (outpost), ale tim to taky nebylo. Dela mi to i v praci, kde pouzivam taky firefox. Uz me nenapada zadny duvod. Kazdy napad bude vitany. Dky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Neco podobneho mam i ja. Pouzivam FF a prime pripojeni. Kdyz dam napr. www.imdb.com, tak se tam nedostanu, s proxy ano. Nastavil jsem tedy jiny DNS server a tak nejak to s primym pripojenim chodi. I kdyz sem tam to hodi nedostupnou stranku, hlavne cizi, ale po refresh se obvykle chytne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Bobr

Taky se mi to u nejakych stranek stava. Zjistil jsem ze kdyz dam tracert na danou adresu tak se cesta zastavi u nejakeho ciziho routeru (neprojde ani ping). Rekl bych z v zahranici budou nejake adresy blokovane,a proto to prez ten router neprojde (stava se mi to napr u ftp serveru s balicky pro debiana), ale pokud pouziju proxy tak vse jde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...