October 31, 201312 yr Dobry den, preinstaloval jsem PC na win7 a najednou se nestacim divit. Rychlost mi jde skvele, to ano dokonce přes 242 mbit, aleš ping.....přes 600 ms najednou, dycky mi to slo kolem 8 ms....zkousel jsem ruzne pingy na ruzny servery, ale je to stejna silenost. Modem mam Technicolor, dotedka slapal skvele. Tarif 240 mbit......resetoval sjem i modem a porad nic, rychlost bajecna, ale ping......desny. Je nejake reseni, nez budu volůat na klientskou lajnu? Jaky je prosim postup, nejusem odbornik na tyhle věci. Dekuji za kazdou pomoc. Petr 1000 Mb/s ∞ GB 10 Mb/s Komplet VF Station, CA modul Praha-Nusle
October 31, 201312 yr Author Jo jina jsem ještě koukal do modemu - snr je OK mezi 40,9 - 41.5.... 1000 Mb/s ∞ GB 10 Mb/s Komplet VF Station, CA modul Praha-Nusle
October 31, 201312 yr no nejdřív to chce vyzkoušet na jinym kompu Fibre 2000 sLimitem S Extra ALLinONE Vodafone TV app Asus RT-BE88U, XGS-PON ONU stick Praha Kobylisy
October 31, 201312 yr na notasu je vse v pohode....dam sem ale je to nekde asi u me, protože první radka hlasi - 192.168.0.1 - 606 ms.....a pak uz se to veze....
October 31, 201312 yr jestli z jinýho počítače ve stejný síti je to v pořádku, pak je jasný, že chyba bude na tom čerstvě nainstalovanym... všechny aktualizace na windows sou nainstalovaný? vyčištěno důkladně ccleanerem? jestli jo, tak jedině zkusit aktualizovat ovladač na síťovku Fibre 2000 sLimitem S Extra ALLinONE Vodafone TV app Asus RT-BE88U, XGS-PON ONU stick Praha Kobylisy
October 31, 201312 yr Měl jsem podobný problém, pomohlo deaktivovat integrovanou síťovku a použít kartu do slotu od Intelu. Myslím, že mám Intel Pro/1000 MT Desktop.
November 9, 201312 yr ja mel podobnej problem pred par dny pri hrani Diabla 3. Strasne mi to lagovalo a kdyz jsem dal ping treba na seznam, tak to jednou za 20 pingnuti vyskocilo z 8-12ms treba na 1900ms. Rval jsem si vlasy co to je, pak jsem restartoval modem a prestalo to. Ale ty pises ze reset nepomaha, navic mas ciste nainstalovanej system a pred reinstalaci byly pingy ok. Divny.
November 10, 201312 yr nejste sami, prvne jsem si myslel, ze me nekdo DDOSuje pak, ze jsem si dodrbal routovani nebo se mi neco 'potaji stahuje' samo nic z toho ... sit je totalne pretizena (jsem v Brne) ... prodlevy TCP, UDP, ICMP jsou silene ... nejen treba jen na nix.cz ale i v ramci interni site UPC ... pomalu si pripadam jako na bezdratove wifi pateri podle me za tim vsim stoji mizerne shapovani po zavedeni super '100-250mbit rychlosti' neschopnost nastavit poradne QoS a filtry UPC se zda neni schopna udrzet <15ms Brno-Praha <5ms v ramci Brna v ramci UPC site na vlastnich uzlech jako pro zasmani nezvladani ani <100ms na prvni bod v NIX.nl (min/avg/max 150/300/5000ms) <20ms na prvni bod v NIX.cz (min/avg/max 30/150/3000ms
November 10, 201312 yr Tak je vyreseno a vse je super. Stacilo vymenit sitovou kartu, resp. vypnout interni a instalovat Intel novou samostatnou a razem je vse vesele
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.