Přejít na obsah

BRNO: Obcasne kratke vypadky + Voyo atd.


Návštěvník Harny

Doporučené příspěvky

Návštěvník Harny

Ahoj,

 

do ted jsem byl na netboxu (a predtim FTTH Orange na Slovensku), takze s necim podobnym jsem se nikdy nesetkal.

Pred nekolika mesici jsem se v ramci Brna prestehoval - do Medlanek. Dostupne je bohuzel pouze UPC, ale rikal jsem si ze 100mb ozelim, ze 30-60 staci. Upload se da prezit.

To, ze prvni mesic byl net po vecerech extremne pomaly, se vyresilo, technik rikal ze se jednalo o cely blok.

Pred dvema mesici jsem zacal zase hravat LoL (online arenova hra). Hrajeme vetsinou dva vedle sebe, ja windows desktop wired, kamos macbook wifi. Oba se setkavame s poblemem ve stejny cas a po stejnou dobu.

Pri rekneme 3 hodinach hrani, se nahodne objevuji lagy, nekdy jeden 3-4 vterinovy, nekdy je jich vic, vetsinou ale 1-3 a nikdy netrvaji vic jak cca 5 vterin.

 

Je tohle normalni?

 

Dalsi problem ktery jsme meli poslednich nekolik mesicu je problem se sluzbou Voyo a youtube, po vecerech byla sluzba polovinu tydne nepouzitelna, stream nacital 15 vterin aby pokazde pustil 3 vteriny videa. Rychlost netu byla pritom v poradku. Mozna pretizenej peering? U youtube to bylo nezavysle na Voyo, pretizene zahranicni linky? Celkove jsem se sluzbami UPC docela nespokojeny. Kdyz chce clovek drazsi balicek s rychlejsim netem, tak aby jeste platil 700 za vymenu modemu, podvecerni volne terminy na technika jsou 3 tydny od zavolani, to ja ani nevim jestli budu ve meste tou dobou :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Harny

Diky, alespon neco se vysvetlilo.

Voyo uz par tydnu nezloby, zustavaji jen ty lagy.. Zajimave je, ze pri tech kratkych vypadkach spojeni funguje download a poloha hracu atd se updatuje.

Nefunguje hlavne upload.

Pretizenim linky to neni, stava se to i ve 4 rano..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...