Přejít na obsah

Cisco EPC 3925 na default


Návštěvník Hardlama

Doporučené příspěvky

Návštěvník Hardlama

Dobrý den, nevíte někdo jak přivést UPC wifi modem EPC 3925 do továrního nastavení ? Stejně jako když sem ho poprvé zapnul.

 

Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

RESET (Restartování): Stisknutím a podržením tohoto tlačítka na 1–2 sekundy lze restartovat adaptér EMTA. Pokud toto tlačítko stisknete a podržíte déle než deset sekund, nejprve se obnoví výchozí nastavení výrobce a potom bude brána restartována.

  • Premium
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • Ostrava-Poruba
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Já bych chtěl back up soubor s továrním konfguračním nastavením,kopie souboru aktuálního nastavení a nasledné obnovení mi je na nic a čudlík má určitě stejnou funkci...nevíte kde sosnout? :santa:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Dobré dopoledne všem... obávám se, že poradím totéž, sám jsem se tak dlouho hrabal v nastaveních Cisca, až ze mně dostalo depresi a odmítalo dál spolupracovat. Delší podržení (toho zapuštěného tlačítka) - tedy výše zmíněných 10 vteřin (a dalších 5 jako rezerva) opravdu uvede modem do původního / továrního nastavení. Včetně resetu admin hesla (defaultní jméno i heslo jsou prázdné)...

 

Můžu Vám na požádání poslat backup nastavení, ale nejsem si jistý (jak říká klasik) komu tím prospějete ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...