Přejít na obsah

Zapnutí počítače na dálku ?


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

Jde nějak na dálku zapnout po síti počítač? Kdybych v biosu povolil Wake on Lan, půjde to? Jedná se mi o spouštění PC přes internet a ne v lokální síti. Mám veřejnou IP.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kleff
Jde nějak na dálku zapnout po síti počítač? Kdybych v biosu povolil Wake on Lan, půjde to? Jedná se mi o spouštění PC přes internet a ne v lokální síti. Mám veřejnou IP.

mam pocit ze tohle funguje, myslim ze jsem to i zkousel, akorat komp se probudi jakmile prijde nejaka komunikace od modemu a ty je fakt hodne, takze to vydrzi vyply par minut (a mozna ani to ne) - nebo teda alespon me to tak delalo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Geeker

TO si nemyslim Na WOL se pouzivaji specialni paket tzv magic paket. Tuto funkci jsem nezkousel ale muzu poslat program kterym by to melo jit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

obavam se, ze tohle WOL funguje pouze v ramci kolizni domeny, ve ktere se musi nachazet jak probouzeci, tak probouzeny PC. takze na lokalni siti doma to jde, po internetu se obavam, ze ne. behem probouzeni se totiz vola myslim jakysi broadcast MAC a konkretni mac adresa probouzeneho adapteru a tu ti asi interentove routery neproroutuji :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...