Přejít na obsah

Nepřišlo elektronické vyučtování


Návštěvník JL

Doporučené příspěvky

Návštěvník JL

Zdravím všechny na fóru.

 

Marně očekávám elektronické vyúčtování, které mi jinak chodí mailem maximálně do 7. dne měsíce. Aby toho nebylo málo, tak na upc.cz nefunguje klientské centrum- podpora pomocí Kontaktního formuláře (odkaz vede cyklicky na hlavní stranu). Posílat peníze na účet bez řádného vyfakturování se mi nechce. Jsem jediný, kdo má tyto potíže?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

Mně poslali vyúčtování 4.5.2012. Jinak peníze můžeš poslat bez obav, v následujícím vyúčtování se to započte. Akorát jsem zjistil, že má UPC změněné číslo účtu a jiná je i banka (dříve ČSOB, dnes RBS).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Poradte, upc mi dva mesice pres me opakovane urgence nezasilo vyuctovani (ukazalo se ze ma spatne muj email,coz jsem nemela sanci zjistit). Kdyz jsem z nich konecne vyuctovani dostala, do peti dnu ho zapaltila, tak mi i pred komunikaci s operatorem vypnuli internet kvuli pozdni platbe, s tim ze je to systemem a nemohou s tim nic delat. Nevite jak v tomto pripade postupovat? Chyba je na strane UPC (nezasilani podkladu pro platbu res opakovane upominky), odmitaji ji nicmene uznat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bud si nechejte fakturu zasilat papírově nebo platte inkasem. Pokud fakturu nepotrebujete do ucetnictvi, nemuselo by vam tolik vadit, ze ji nemate. Pokud ano, je otazkou, zda chcete u UPC zustavat, kdyz neni schopne vcas dorucit podklad k platbe (podklad bez ktereho jako podnikatel zaplatit proste nemuzete). Jinak rozhodne nejste ojedinely pripad.

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • Vodafone Station, CA modul
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mipo

KKD neboli každá koruna dobrá. I poplatek za opětné připojení jsou peníze, které nesmrdí. Docela mi to zapadá do profilu UPC, jako firmy, o níž se rozhodně nedá říci, že je seriozní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Nechodí elektronické vyučtování 7.8.9. měsíc 2013 nepřišlo, netuším co spusobuje tuto chybu.

Platím dost velkou částku za internet jako stálí zákazník .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...