Přejít na obsah

Problém s routerem SMC 700AVBR


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

Mám jistý probléms routerem. Nastavím všechno potřebné, ale pořád se nedokážu připojit na internet.

problem9hv.gif

 

IP i masky jsem zadal. Fórum jsem prohledal, nicméně buď jsem si řešení nevšiml, nebo tam není. Řeším to už nějaký ten den a pořád nic. Děkuji za každou dobrou radu.

 

modem - Motorola

router - SMC 700AVBR

 

Router se pořád připojuje, ale modem jako by ho nechtěl pustit dál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PC jsem nastavil podle návodu. Takže jsem zapnul, ať se IP nastavuje automaticky. Problém je v tom, že teď už mi nejede ani to, co je na druhém obrázku - tedy to připojení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak skončil jsem ve fázi, kdy se zobrazuje, že je spojení ok, ale já se i přesto nemůžu připojit. I když restartuji modem, stejně nic. Takže mi tady svítí připojení, ale reálně to nejede. jakoby to něco blokovalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsících...
Návštěvník Tukancheez
Nakonec jsem to vyřešil tak, že jsem zavoílal technika, ten zjistil nejakou zavadu, nekam zavolal a najednou vse jelo.

tak sem to cely precetl a zjistil jsem ze mam uplne stejnej problem akorat s tim ze mam edimax BR6104KP a vse sem konzultoval tady s Vykukem ktery to v poho nastavil a stale mi to nejede s modemem fpoho ale jakmile tam dam router tak ani tuk...

 

chci se zeptat zda si za toho technika neco platil?

preci jen to vidim jak posledni reseni protoze se to tvari uplne stejne jak u tebe....

 

jeste dotaz nastavoval si neco v modemu nebo jen v routeru?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...