Přejít na obsah

Ladím,ladím až z toho blbnu,prosím o radu :-)


Návštěvník d3d3k

Doporučené příspěvky

Návštěvník d3d3k

Zatím nekódované programy,než mi přijde SMiT Conax Chipset Pairing CAM do mého Panasonica TX-P42G30E.

Ať dělám co dělám nenaladím na DVB-C TV Barrandov,Nova Cinema,Prima Cool, Prima Love a Očko,jinak

jsou tam všechny,aspoň co jsem se tady dočetl,co dělám blbě? Firmware je tam čerstvý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník d3d3k

Vyzkoušel jsem měnit země na Finsko a Švédsko,tajy ani prd,jen tam jsou jiné ty výchozí frekvence,ale 163,5 tam sice napsat jde,

ale stejně to přeskočí na tu jejich výchozí :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník d3d3k
Zkus doladit ručně, frekvence 163,5 MHz, modulace 64, SR 5000. Když se ani tak nechytne, tak si zkontroluj kabely.

 

Tak jsem na to konečně přišel :drunken: Samozřejmě až na poslední pokus už ze zoufalství.Možná to někomu ušetřím čas a nervy.Při první automatickém naladění po resetu to nejde a nejde to ani při ručním ladění! Ty hodnoty které mi sdělil Mr.Disaster jdou zadat jen při opakovaném automatickém ladění a režimu zobrazení "plnohodnotněm",samozřejmě s v českém prostředí a s češtinou.Nejde sice zadat přesně 163,5MHz,ty půlky tam nejsou ale 163 MHz,SR 5000 a modulace 64.

Mr.Disaster :diky:diky:diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...