Přejít na obsah

nastavení routeru


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

Ahoj, mám problém s "uchozením" routeru Edimax. Po zadání IP adresy z web rozhraní chce heslo (je dané jako default), zadám ho a ono nic! Prosím o radu - zkusit znovu či snad zvolit "kladivo"? Dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Router Edimax jsem nastavoval na Karneval asi před měsícem a rozhodně jsem se nesetkal s nějakým problémem...

 

Defaultní heslo není v routeru nastaveno (prostě potvrď prázdné pole) a změnit ho můžeš na co chceš... pokud nepomůže rada RTFM (read the fuc**** manual), tak zkus spíš než kladivo HW reset routeru (je to takovej pidi čudlík myslím na zadní straně), to nastaví vše zpět na factory settings (smaže i případně zapomenuté heslo) a pak by skutečně neměl být problém :idea:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
Návštěvník Krakoš

Shooodooou okolností znám odpověď, stalo se mi to taky. Mám Edimax, bůhvíjakejmodel typu K a když sem se v tom takhle šťoural, tak bác a ono to nešlo - nejdřív sem myslel, že se mi něco tluče s Woknama (mám 2K), ale po 4 hodinách kopání do compu, 7 Gambáčích a 2 tequilách sem nějak omylem ve vzteku vypnul svýho antivira a ejhle...lup ho poznání. Pic kozu do vazu - fungovalo to.

Takže já radim - zakaž všem antivirům cokoliv, mě se takhle chovaly dva: Norton AV 2004 a ten druhej, muj (toho neprozradim :)).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...