Přejít na obsah

Pomalý net na PC


Návštěvník milan.karvina

Doporučené příspěvky

Návštěvník milan.karvina

A mám tady další problém a prosím tudíž o radu. Moje předchozí problémy byly ztrátavost na modemu. Technik dnes již vše vyřešil, vyměnil krabičku a už to jede jak má 60MB/s. Problém je ale opět jinde, to již ale na mé straně. Modém CISCO 3212 mám zapojen do routeru TP-LINK WR743ND. Z routeru mi vedou 3 kabely. Jeden samozřejmě do modemu, 1 do stolního PC a jeden do notebooku. Na notebooku mi technik meřil rychlost z FTP UPC, stahovalo se 5,9 Mb/s, to znamená že by to těch 60 Mb/s mělo být. Ale na mém stolním PC to stahuje jen 3,3 Mb/s, což znamená nějakých 30 Mb/s. Mohu tedy poprosit o radu ? Raději přikládám info o základní desce : GIGABYTE GA-945GZM-S2 a síťovka Realtek 8110SC Gigabit Ethernet controller.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník milan.karvina

PC má stáhnuté naprosto všechny aktualizace, jedu na Win XP, mám Service pack 3, ovladače síťovky jsou z roku 2009, novější nemám a PC je snad čistý. Zkusím novou instalaci Windows.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...