Přejít na obsah

Zajímavá utilitka pro ty, co mají neveřejnou IP


Návštěvník Katoda

Doporučené příspěvky

Návštěvník dmnc

Tento program uz jsem videl, jedina nevyhoda je ze aby jsi mohl s lidmi komunikovat, potřebuješ mít na obou stranách tuto utilitku. Ale v celku slušné :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám to v počítači a zajímavé je, že s jedním to jede perfektně a on má nějakou Wifi a s druhým co má karneval jen o pár domů dál to nespojí jen to bliká zeleně, ale to je vše, vůbec ta komunikace v síti karneval je divná, když posílám soubor třeba přes skype tak jinam to valí rychle, ale v síti karneval se to přesměruje a nejede to skoro vůbec, nemáte nějakou radu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 5 týdnech...
Návštěvník Krakoš

Tak todle bylo těžký zkalmání - udělá si to vlastní virtuální síťovku, takže jste-li hrdě hloupými majiteli W2K (jako já :)), bez hodinové dřiny to normálním userům nenasdílíte (možná je někdo frajer a zvládne to i rychjec - třeba za 53 minut...), navíc to má dost omezené možnosti a musí to mít oba dva soudruzi, kteří se chětjí družit - chytnout se na výrobcův server, tam se najít a začít NĚCO provozovat. To něco je navíc samotným programem dost omezeno - můžete tam tak leda klepat pismenka, mě všechny snahy o audio-vizuální přenos selhaly.

Ale v nouzi to může bejt docela fajn řešení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...