Přejít na obsah

Co se děje?


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

Koukám na Tv Reality a najednou tam skočí Extreme Sport - sice s českými titulky než je ten na původní frekvenci, ale pokud se chci zeptat na infolince hraje pouze hudba a pořád bez přerušení - to maj vyvěšený telefony?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Piš prosím lokalitu, odkud jsi. Například pro Prahu a okolí ohlásil Karneval výměnu některých kanálových pozic. Pravděpodobně nejsi z Prahy a okolí, protože tam není Extreme Sport vysílán, ale je možně, že se jedná o nějaké podobné úpravy. Zkus se podívat na Promo kanál, jestli tam není nějaké info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Piš prosím lokalitu, odkud jsi. Například pro Prahu a okolí ohlásil Karneval výměnu některých kanálových pozic. Pravděpodobně nejsi z Prahy a okolí, protože tam není Extreme Sport vysílán, ale je možně, že se jedná o nějaké podobné úpravy. Zkus se podívat na Promo kanál, jestli tam není nějaké info.

 

Moje chyba jsem z Teplic. Na infokanále nic nepíšou a telefony neberou. :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

telefony berou ale musis pockat tak 10-20 minut....maji trochu naval...;-)

 

zkus se podivat na kmitoctovy plan pro svou lokalitu...a porovnat to s tim, kde mas co naladene....

http://www.karneval.cz/FrontFrekvence.aspx?typ=tv&id=7

 

nejsem blbej na kmitočty jsem se díval a tam ta změna není uvedena - dnes nám tedy vysílá extreme sport - české titulky a extreme sport bez.Tedy dva stejné programy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

No pravdou je, že jakékoliv informace ze strany Karnevalu, to je velká zoufalost. Oficiální internetové stránky málo přehledné a aktualizované jen náhodně. Podobně je to s Info a Promo kanálem. Občas se tam nějaká informace a termíny objeví, ale pak se právě ty termíny vůbec nedodrží. Kapitolou samou o sobě je pak teletext u Promo kanálu, kde je například ještě dneska (!) představován program EurosportNews, který již dva měsíce nevysílá.

Ještě hůře je na tom Info kanál (v tomto případě to však není vina Karnevalu, protože ten obvykle provozuje nějaká místní firma, např. v Kralupech fa. Telcom s.r.o.), kde v tabulce frekvencí jednotlivých programů uvádějí programy, které už nejsou v nabídce téměř rok, jako RTL 2, DW, Pro7 nebo SuperMax(!). V tomto případě mi ani není líto, že Karneval k 31. březnu 2005 tento Info kanál ruší. Takové informace jsou mi opravdu k ničemu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...