May 13, 201115 yr V druhé polovině dubna jsem si objednal Kaon KCF-B3000HCO,bohužel při objednání první navržený termín mi nevyhovoval,tak jsem se dohodl na dalším 10 5. 8.května mi přišla sms,že termín se mění na 13.5 po 12.hodině..Žádná omluva,že si změnili termín,holt zákazníku udělej si čas..12.5 další sms s direktivní změnou času,že až večer přijede technik.A dnes(13.5) mi volali,že bohužel tyto setoboxy nemají naskladě.A až budou,že se mi ozvou.No nádherná ukázka,jak přijít o zákazníky.Ukázka,jací vedoucí pracovníci jsou obchodníci-diletanti!Nedivím se té zveřejněné ztráty,co UPC má..Nasmlouvají službu,ale nemají to podložené počtem setoboxů. Jen jsem slyšel od operátorky samé omluvy,ale žádný návrh na odškodnění.Nejraději bych si hezky od plic popovídal s nějakým odpovědným vedoucím,ale asi to nemá cenu,jen bych slyšel zase samé omluvy. To jen tak píšu,aby jste si teď tento setobox neobjednávali,protože UPC vás jen převeze a setobox nedoveze!
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.