Přejít na obsah

Mozilla Thunderbird


Návštěvník farkpoint@atlas.cz

Doporučené příspěvky

Návštěvník farkpoint@atlas.cz

Dobrý den, mám problém s filtry zpráv v nové verzi 3.1.2 Potřebuji si vytvořit filtr na příchozí poštu aby se třídila do složek. Ve starší verzi byla možnost upřesnit litr dle odesílatele nebo předmětu atd... V této nové verzi toto postrádám. ZDe když dám vytvořit filtr tak chce název filtru a co se zprávou dělat. POkud tedy chci aby zprávy od Michala se přesunuly do složky Michal tak to funguje. Ale pokud vytvořím další filtr tak už nefunguje ani jeden a všechny zprávy mi přesune do složky kam nemá. Poraďte co s tím. Mám v TB cca 100 složek a deně mi přijde několik desítek emailů a potřebuji aby se mi třídily. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koukni na tohle, třeba ti to usnadní život :)http://www.google.com/apps/intl/cs/nonprofit/index.html

příjemnější než používat offline poštovního klienta, poštu stahovat, zálohovat atd... pokud nemáš vlastní doménu, tak jednoduše gmail 4ever 8) můžeš si tam přesměrovat všechny současný emaily a funguje to spolehlivě včetně filtrování :)

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkusil jsem si tb nainstalovat (používám raději seamonkey) a cvičně přidat pár filtrů a zdá se, že vše funguje bez problémů, včetně kompletní nabídky třídících faktorů (subject, from, body, date, et cetera), alespoň tedy v linuxové verzi a na imap mailboxu...

 

Asi máte nějak nabořený profil tb.

Zkusil jste pro začátek smazat (respektive přesunout pryč z tb profilu, jako zálohu, nebo je přejmenovat) Vaše staré definice filtrů (soubory msgFilterRules.dat) a vytvořit si na zkoušku nějaké nové?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...