Přejít na obsah

Prosim o informativni pomoc s vyuctovanim


Návštěvník Honza84

Doporučené příspěvky

Návštěvník Honza84

Tedka mi prislo sipo za srpen 2010 a mam tam castka celkem 1460 kc. Prave se chci zeptat jak to muze byt takova castka kdyz odebiram

 

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak.jpg

 

dekuju za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak pro začátek bys měl přejít na internet fiber power 25 za 599 nebo fiber power 50 za 799, pokud je u vás dostupnej, platit za 30 Mb/s 850 czk může jenom blázen nebo někdo, kdo neví, že platí nesmysly... :) zbytek by měl vyjít na 423 czk...

pokud by ti stačil internet 25/1,5 Mb/s, tak se vyplatí tenhle balíček služeb http://www.upc.cz/balicek-sluzeb/intern ... 5-starter/ a k němu doobjednat relax + news (699+1+120 czk)...

 

taky si mohli do vyúčtování nacpat platby za nějaký jednorázový služby nebo jestli tam došlo k chybě, tak to příští měsíc zase odečtou... vysvětlení najdeš ve vyúčtování nebo v kontaktcentru... :wink:

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Honza84

dik....fakt jsem necekal ze ten net muze jit na 850kc mesicne

 

ale i tak kdyz vezmu tvoje cisla tak se nedostanu na 1460..no musim pockat na zitrek kdy bude zase dalsi pracovni tyden abych si zavolal na upc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Honza84

Tak jsem to zmenil na 50tku..jinak kdyz se kouknu na cenik tak jak tam jsou ty stary tarify...kde je uplne nepomer cena/vykon jeste vetsi nez u meho tedka uz stareho fiber 30...tak fakt tz lidi budou v soku ze platej za pic*****

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...