Přejít na obsah

Internet na Lochoťíně


Návštěvník

Doporučené příspěvky

Návštěvník

... i když podle mapky s odhady, kterou jsem shlédl (někde na stránkách je odkaz "napsali o nás" na iDnes, kde je mapka) Měl být Bolevec do konce června a Lochotín do konce září (to je samozřejmě už jeden z novějších odhadů - původně byly trošičku naivnější).

 

Objednával jsem to přinejmenším před měsícem(konkrétně Kaznějovská ul.) a ozvali se jednou a to s tím, že zatím to není a termín neřekli :evil: Od tý doby se mi neozval nikdo. Jsem silně nespokojen s přístupem Karnevalu k informovanosti současných i potenciálních zákazníků. Strašný. Vyměnil bych všechny operátory na lince Karnevalu(bez urážky) za jednu jedinou tabulku na hlavních stránkách Karneval.cz pod odkazem Vysokorychlostní Internet > Termíny > Plzeň.

 

Pamatuju si ty firmy co se vystřídaly od začátku, že se tasily s tím že Internet je ve fázi testování(což byla evidentní lež nebo přinejmenším chatrná polopravda). Roky říkaly to samé - minimálně 4 roky určitě. Když už něco, neměl mít Karneval alespoň "velký voči" a dát trochu reálnější termíny, když ví, že v Severním předměstí je tak velká hustota kabelových vedení a dát na názor odborníků. Čekám na internet přes kabel už moc dlouho a jakýkoliv další zdržení je dost nepříjemný.

 

Na druhou stranu v jiných lokalitách internet jede a co jsem viděl mě potěšilo. Velká škoda jen limitu 20GB (teda vlastně vyhrazeného práva snížit rychlost na 64/32 kbps po překročení limitu 20GB). Kdyby byla rychlost "jen" 256/256 a bez limitu, cítil bych se líp a nelitoval tolik těch 1600 co to bude měsíčně stát (1090+499).

---

BTW, bylo zajímavý sledovat jak se kompletní nabídka vyšplhala z původních (tuším snad dokonce) 75 Kč na dnešních 499,-. Když pomyslim za jaký kanály se platí(Romantica, Private Blue, RealTV... :0( ale jestli na to někdo kouká, co naplat ) - hrůza! A zdražování po 50 Kč i v průběhu pouhého 1 roku několik... není co dodat :-/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...