Přejít na obsah

rozdil kvality obrazu CV-5000 a CI modulu


Návštěvník lexxa

Doporučené příspěvky

Návštěvník lexxa

Dobry den,pred par minutama mi nainstalovali kabel UPC TV se settopboxem CV-5000,kvalita obrazu proste hnus,to i spolecna antena ma lepsi-PROC? je to pouzitym tunerem v settopboxu nebo pripojenim pres scart?

 

TV mam samsung LE40B650

 

kdyz koupim kartu do CI slotu a budu vyuzivat tuner v TV,bude kvalita obrazu lepsi?

 

 

diky za odpoved

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník UPC-021

Tuším že defaultně v menu Handanu NENÍ nastaven RGB výstup. Pak to jede přes kompozit což je méně kvalitní a na některých méně kvalitních TV dokonce tragické. A taky bych doporučil kvalitnější scart kabel. Kabel který mi dodali k Handanu 5000 nebyl při kompozitu moc kvalitní - jiný kabel to vyřešil. Hlavní problém však byl v RGB výstupu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník UPC-021
Tuším že defaultně v menu Handanu NENÍ nastaven RGB výstup. Pak to jede přes kompozit což je méně kvalitní a na některých méně kvalitních TV dokonce tragické. A taky bych doporučil kvalitnější scart kabel. Kabel který mi dodali k Handanu 5000 nebyl při kompozitu moc kvalitní - jiný kabel to vyřešil. Hlavní problém však byl v RGB výstupu

 

Když koupíte CA modul tak to bude kvalitnější, netroufám si ale říct o kolik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník UPC-021

Co se vám přesně na tom obraze nelíbí? Jaké má nedostatky?

Připadá vám že se obraz rozpadá do kostiček? Je zašuměný a nebo jiné vady? Podle toho se může začít hledat příčina problému.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám stejný typ televizoru - jen menší úhlopříčku (37´) a obraz přes CA modul je zásadně kvalitnější. Když jsem připojila Handan 5000, nedalo se na to dívat - a navíc je člověk ochuzen o HD programy, což je obrazová lahůdka. :)

Takže jednoznačně CA modul od Licy doporučuju (přijde obvykle do týdne, někdy i dřív). Z HD programů pak budete nadšený. :wink:

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • Internet 150
  • -
  • TV Komfort
  • CA modul, modem Cisco 3208
  • Ostrava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kvalita buce výrazně lepší. mám stejnou tv, předtím jsem měl handana 7000 připojený přes hdmi a ted je to mnohem lepší. a to nemluvím ještě o HD programech, které tím modulem získáte. radek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lexxa

blbe se to popisuje,nekostickuje,ale je proste takovej neostrej,rozmazanej,necistej,kdyz prepnu na spolecnou antenu je videt rozdil na prvni pohled :cry:

 

s modulem od Licy jsem pocital od zacatku,proto jsem si od UPC nebral lepsi settopbox,ale ze to bude takova tragedie to jsem netusil,prave mam strach aby se s modulem zlepsila kvalita obrazu,abych nevyhodil dalsich 1500,- a nebylo to stejny :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník radoslavcz

jsem čerstvým vlastníkem modulu od LICA, spokojenost (ty dva dny než dorazil byly pro mě dlouhé). Než dorazil, koukal jsem radši na DVB-T, protože přes STB-5000 nic moc (divně rozmázlý a plytký obraz, bez HD). HD jedou super, ostatní taky dobrý, TV Samsung LE32B550

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Colomboa

Nepovažuju se sice za odborníka na digitální vysílání, ale selským rozumem si říkám, že když sledujete na TV, která má rozlišení 1920x1080 vysílání v normě PAL (SD) 720x576, tak to rozplizle musí vypadat. Vždyť se jeden obrazový bod zdroje upscaluje (a hlavně analogově) na 5 bodů na TV. Zatímco u CA modulu jde digitální signál do vnitřního STB, který to zobrazuje na TV. A digitální upscale bude určitě lepší než analogový. Ono se říká, že nejhorší obraz SD je na FULLHD televizích. Ale chtělo by to opravdového odborníka. Určitě se nějaký kvalifikovaný vyjádří.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...