October 27, 200916 yr Prosím o radu. mám internet UPC Fiber Power 10 a dnes mi nainstaloval technik wi-fi router co mají teĎ v nabídce, je to Cisco. Na notebooku mám XP a když se chci připojit k wi-fi síti, kterou to v pohodě najde, tak to napíše, že "certifikát nutný pro přihlášení nebyl nalezen" a pak to pořád jen ukazuje "probíhá ověřování identity" a prostě se nepřipojí.
October 27, 200916 yr Nevím jak to technik UPC nastavil, ale tohle vypada jak kdyby Vam na zabezpeceni wi-fi site zapnul overovani identity pomoci RADIUS serveru. To se deje, v pripade ze je v routeru nastaveno zabezpeceni pomoci "WPA-ENTERPRISE/WPA2-ENTERPRISE" nebo "Radius with 802.1x". Asi bych se na router pripojil pomoci kabelu a nastavil tam sifrovani za pomoci WPA.PSK nebo WPA2/PSK.
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.